Zonja e Parë më tërheqëse në botë: 42 VJET MË E RE SE I SHOQI..

Atë e quajnë Carla Bruni e Brazilit dhe shpesh është në qendër të mediave për shkak të teprimeve.

Thonë se kur Marcela Temer e do diçka, ajo e merr atë.

343BDFE100000578-3592502-image-a-25_1463394276980

Tashmë 33-vjeçarja është akoma më shumë në vëmendje të medias, për shkak se modelja është Zonja e Parë e Brazilit.

I shoqi i saj, Michel Temer, është presidenti i përkohshëm i Brazilit pas pezullimit të Dilma Rouseff.

Modelja është 42 vjet më e re se i shoqi.

343C0EFC00000578-3592502-image-m-50_1463396714640

Për shkak të krizës së fortë politike dhe ekonomike në vend, disa media thonë se nuk duhet të ndjehen krenarë që kanë Zonjën e Parë më të bukur në botë.

Madje disa thonë se ajo simbolizon pikërisht hendekun social në vend.

“Ja, kjo zonja që shkon rregullisht për pazar në Milano dhe Paris. Tashmë do ia paguajmë ne këto teka,” thotë dikush.

Por ajo nuk duket e shqetësuar.

Kur i shoqi si zëvendëspresident do të zhvendosej në pallatin Jubaru, ajo kërkoi që të shpenzoheshin miliona euro për ta rregulluar nga e para.

Tashmë pallati në San Paolo kushton 3 milionë euro dhe ajo jetoi aty me mamanë dhe djalin e saj për një vit, teksa i shoqi shkonte e vinte në Brazilia.

343ADC2500000578-0-image-a-16_1463387899204

343ADC2900000578-0-image-a-15_1463387896848

343ADC9900000578-0-image-a-14_1463387893456

343ADC2D00000578-0-image-a-1_1463387615039

Kur ajo insistoi që edhe mamaja dhe motra e vogël të vijnë për të jetuar në Brazilia, Michel bleu për 2 milionë euro një vilë me pesë dhoma gjumi dhe mori me qira për 7 mijë euro në muaj një vilë në atë lagje, që ato të ishin pranë njëra-tjetrës.

Sërish paratë e taksapaguesve në lojë.

Familja ka katër shërbëtorë vetëm për të larë dhe hekurosur rrobat.

I gjithë stafi që kujdeset për ta shkon në 52 persona, përfshi këtu një ekip me truproja.

Kostoja për ‘shtëpinë mbështetëse’ shkon në më shumë se 30 mijë euro në muaj.

Lajmet për jetën e tyre luksoze i gjen çdo ditë në media, që nga udhëtimet për blerje në qendrat e shtrenjta tregtare në mbarë botën e deri tek spekulimet se kanë brenda në shtëpi një klinikë bukurie.

343C2DDB00000578-3592502-image-m-52_1463397186372

343BE26200000578-3592502-Vain_Friends_from_childhood_have_brandy_the_former_beauty_queen_-m-57_1463397887260

343ADCF500000578-3592502-image-a-37_1463394618737

343ADCF100000578-3592502-image-a-28_1463394337116

343ADCDD00000578-3592502-Saucy_Revealing_photos_of_Marcela_were_also_for_sale_from_a_myst-m-56_1463397864375

343ADC9100000578-3592502-Diva_High_maintenance_Marcela_is_known_to_shut_down_restaurants_-m-55_1463397843532

343ADC9D00000578-3592502-Yummy_mummy_The_then_vice_president_had_to_deal_with_another_pot-m-60_1463397978916

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤