Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un

View Gallery
8 Photos
Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
Melania Trump

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
melania

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
melania-trump

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
Melania

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
melania

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
melania

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
melania

Zonja e Parë e SHBA-ve nuk do të shkojë në takimin Trump – Kim Jong Un
Melania Trump

Bashkëshortja e presidentit amerikan, Melania Trump, nuk do të shkojë këtë javë në samitin e G7-ës në Quebec dhe nuk planifikon të ndjekë takimin e parashikuar për në 12 qershor në Singapor me Korenë e Veriut, njoftoi Shtëpia e Bardhë të dielën.

Melania mori pjesë në takimin e G7 në Itali vitin e kaluar. Zonja e Parë e SHBA, 48 vjeçe, nuk është shfaqur në publik që nga 10 maji, kur ajo dhe presidenti pritën në shtëpi tre amerikanët që ishin mbajtur të burgosur në Korenë e Veriut.

Ajoi iu nënshtrua një operacioni në 14 maj për t’u kuruar nga veshkat dhe doli nga spitali në 19 maj.

“Ajo nuk do të marrë pjesë në takimin e G7 dhe nuk ka plan të udhëtojë drejt Singaporit këtë herë”,- tha zëdhënësja e saj Stephanie Grisham në një e-mail të dielën, njofton Reuters.

Shtëpia e Bardhë njoftoi të dielën se presidenti dhe Zonja e Parë do të organizonin të hënën një pritje për familjet e anëtarëve në shërbim që u vranë në krye të detyrës. Pritja nuk do të jetë e hapur për mediat, shtoi Shtëpia e Bardhë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤