Zhvishet toples Adelina Ismajli, zbuloni urimin e saj për këtë Vit të Ri

Në postimin e saj të parë për Vitin 2018, këngëtarja Adelina Ismajli ka vendosur të tregojë pak më shumë nga vetja, por në fakt pa e ekzagjeruar.

3-8

Picture 1 of 2

Me një grim shumë ekstavagant dhe krehje festive si gjithmone ne forme, këngëtarja pozon topless, ndërsa përcjell për ndjekësit e saj në rrjetet sociale edhe urimin për këtë fundvit.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤