Zbuloni varësinë tuaj bazuar te shenja e horoskopit

auto_dagens-horoskop-948x5201482136206

Ky artikull ju sjell varësinë që ka secili prej jush bazuar të shenja e horoskopit.

Për më tepër, sipas intv.al zbuloni shenjën tuaj:

1. Dashi

Personat që i përkasin kësaj shenje janë të varur ndaj aventurave.

Ata nuk mund ta jetojnë jetën pa u futur në ndonjë rrezik, vetëm për të përjetuar ndonjë aventurë.

2. Demi

Ata që i përkasin shenjës së demit, sipas intv.al nuk mund të jetojnë dot pa ushqim të shijshëm. Demat dashurojnë çdo gjë që ka të bëjë me ushqimin e mirë.

3. Binjakët

Binjakët duan shumë të komunikojnë me njerëzit. Ata janë të varur ndaj mediave sociale. Nuk qëndrojnë dot pa bërë status në rrjetet sociale.

4. Gaforrja

Gaforret në vend që të përballen me problemet, marrin qetësues për të përballuar lëndimin shpirtërorë. Ata nuk mund të jetojnë, pa i përballuar gjërat në mënyrë dramatike.

5. Luani

Ata nuk e konceptojnë jetën, nëse nuk i harxhojnë paratë. Nëse janë në një festë, blejnë pije për miqtë dhe duan të jenë të rrethuar nga njerëz që i adhurojnë. Dëshira për vëmendje, i bën ata të harxhojnë shumicën e parave të tyre.

6. Virgjëresha

Sipas intv.al, një virgjëreshë nuk mund të qëndrojë pa bërë ushtrime fizike, për t’u dukur bukur. Dëshira për një pamje të jashtme perfekte, i bën ata të jenë të varur nga ushtrimet fizike.

7. Peshorja

Si ndonjë tekst kënge, intv.al shton se peshoret janë të varur nga dashuria.

Ata nuk e shikojnë veten e tyre të plotësuar, nësë nuk kanë në krah një partner që e dashurojnë.

8. Akrepi

E njohur si shenja më pasionante e horoskopit, akrepët nuk bëjnë dot kompromise për të gjetur dikë vetëm për seks. Prandaj, e gjejnë zgjidhjen, duke parë porno në internet.

9. Shigjetari

Shigjetarët janë të varur nga udhëtimet, edhe nëse nuk i përballojnë dot nga ana ekonomike. Ata mundohen të jenë të lirë për të shkuar ku të duan.

10. Bricjapët

Bricjapët punojnë fort për të fituar sa më shumë para. Ata pëlqejnë gjërat e bukura dhe janë të varur nga blerjet.

11. Ujori

Ujorët janë të ftohtë kur bëhet fjalët për ndjenjat ndaj dikujt. Lojrat elektronike, i ndihmojnë ata të rrinë larg emocioneve dhe të vënë në punë imagjinatën.

12. Peshqit

Si shenjë e ujit, peshqit janë të varur ndaj alkoolit. Pija i ndihmon ata të largojnë problemet që kanë në jetë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤