Zayn Malik dhe Gigi Hadid i japin fund marrëdhënies së tyre

gigi-hadid-zayn-malik-vogue-08

Sipas E! dhe TMZ, këngëtari Malik, 23 vjec, dhe supermodelja Hadid, 21 vjec, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas shtatë muajsh. Dyshja në thelb e ka bërë publike lidhjen e tyre në video për One Direction në fund të janarit, dhe më pas konfirmuan se ata ishin një çift në revistën Vogue në prill. Që nga ajo kohë, ata morën pjesë në Met Gala muajin e kaluar së bashku.

cover_media_cmgb5f6ad19-378e-4ace-bddd-2f60859f4990_0ZaynGigi_1280Copyzayn-malik-and-girlfriend-gigi-hadid-get-steamy-in-his-sizzling-debut-solo-music-video-za-813035

Lajmi i ndarjes vjen menjëherë nga shokët, Calvin Harris dhe Taylor Swift (të cilin Hadid ndan një skuadër me ta) që kanë konfirmuar ndarjen e tyre.

landscape-1454517198-zayn-malik-gigi-hadid-confirm-dating-020316Zayn-Malik-and-Gigi-Hadid-at-The-Metropolitan-Museum-of-Arts-COSTUME-INSTITUTE-Benefit

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤