Yllka Kuqi kaq e lumtur rrugëve të New Yorkut

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi është parë shumë në formë kohën e fundit.

8-6

Picture 1 of 3

Në disa imazhe të publikuara nga vetë ajo, kemi parë se prej disa ditësh ajo gjendet në qytetin e New Yorkut.

Nga atje, në fotografinë e fundit të publikuar, e shohim Yllkën shumë të bukur dhe me stil, por edhe të buzëqeshur.

Ajo ka kohë që po komentohet shumë për projektet e saj, por edhe pamjen e jashtme shumë të hijshme.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤