Xhensila na prezanton me kopshtin e saj përplot me lule

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

4-1

Picture 1 of 2

 

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve të reja nga përditshmëria e saj.

Meqë është në muajin e shtatë të shtatzënisë, lajm të cilin e kishte konfirmuar vetëm pak kohë më parë, Xhensila po kujdeset në maksimum për shëndetin e saj dhe të foshnjës që pret ta lind.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja gjatë ditës së sotme ka publikuar disa imazhe nga ambienti i kopshtit.

Në ato fotografi, këngëtarja dukej se vetëm është zbukuruar edhe më shumë nga shtatzënia.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤