Victoria Beckham pozon thuajse nudo

Ajo ka perandorinë e saj të modës dhe Victoria Beckham ka provuar gjithashtu se vijon të jetë një modele perfekte teksa ka pozuar për një set fotografik tepër seksi për revistën “Vogue” në Spanjë.

7-1

Picture 1 of 7

Fotoja e 43-vjeçares Beckham ka qenë në kopertinën e revistës prestigjoze, teksa dallohet e veshur vetëm me një bodysuit ngjyrë mishi.

Në fotot e tjera ajo ka shfaqur linjat e saj, duke treguar edhe njëherë se pavarësisht moshës e viteve të largëta kur ajo cilësohej si diva e modës, ajo mbetet pa dyshim një prej femrave më të bukura të botës.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤