Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo

View Gallery
6 Photos
Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo
floriana

Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo
Foriana

Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo
floriana

Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo
floriana-garo-ibna22-768x5121510072370

Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo
Floriana-Garo-1

Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo
Floriana-Garo-1

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqipar, Floriana Garo, para një muaji ndau me fansat e saj lajmin e gëzueshëm se ishte bërë nënë për herë të parë.

Ajo postoi në profilin e saj në ‘Instagram’ foto të duarve ‘nënë e bijë’, duke falenderuar ndjekësit për urimet e përzemërta dhe duke bërë të ditur emrin e së bijës, të cilën kishin vendosur ta quanin Adia.

Ditën e sotme ajo ka ndarë një tjetër foto me fansat e saj në ‘Instagram’, ku shfaqet duke buzëqeshur, e veshur me një fustan në ngjyrë rozë të lehtë, të gjatë deri në fund të këmbëve.

Moderatorja ndodhet në një ambjent në natyrë në Zvicër, ku po qëndron aktualisht. Ajo që bie në sy është gjendja super në formë e Florianës edhe pse ka vetëm një muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤