Vesa Luma tregon projektin e radhës në muzikë!

Ndonëse prej disa muajsh çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta jetojnë në Zelandën e Re, duket se ata nuk kanë hequr dorë nga muzika.

1-1

Picture 1 of 2

 

Këtë fakt e ka bërë të ditur Vesa përmes një postimi në rrjete sociale ku shkrua: “Jam shumë e lumtur që kam mundësi të ndajë eksperiencën time në muzikë dhe këngë në Zelandën e Re”,-përfundon Vesa. Me çiftin e njohur në Zelandën e Re është edhe vogëlushi i tyre Lian.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤