Vajza e Eli Farës, një person komplet tjetër

marina-fara

Marina Fara duket se ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm falë ndërhyrjeve kirurgjikale. Juristja që numëron me mijëra fansa në Instagram është “demaskuar” nga faqja “Vipat e Bllokut”, e cila ka postuar dy foto krahasuese, para dhe pas ndërhyrjes. Siç duket nga fotot, transformimi është i dukshëm, madje vështirë të bësh një lidhje mes fotove.

“Marina Fara nje nga femrat te cilat kane abuzuar me nderhyrjet ne fytyre dhe ne trupin e tyre! Ka bere: hundën, buzët, botox, cheekfillers, hairextensions, fakelash, lences, mjekrën, juvederm, eyebrowtattoo, gjoksin, të pasmet, 99% plastic!”, shkruhet në foto.

12905216_1752080648365864_341231256_n1marina_1457800195-7240661-1marina9-okkk_1460028029-3739389

ja-vajza-seksi-e-kengetares-el-1marina

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤