Unike dhe me stil, Rihanna shndrit në tapetin e kuq

Kudo që paraqitet ajo merr gjithë vëmendjen.

Kështu ndodhi edhe me paraqitjen e saj në Festivalin e Kanës, ku mahniti me pamjen.

 

Rihanna 1

Picture 1 of 21

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila shndriste të premten mbrëma në një fustan të bardhë.

E njohur për stilin e saj unik, Riri kishte përzgjedhur një fustan të gjatë, të bardhë dhe me një dekolte të hapur, e poashtu kishte vënë syze dielli.

Ylli shkëlqeu edhe në paraqitjet e netëve të kalaura, me fustana blu dhe të zi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤