Tori Spelling bëhet nënë për herë të pestë

View Gallery
2 Photos
Tori Spelling bëhet nënë për herë të pestë
spelling1488582530

Tori Spelling bëhet nënë për herë të pestë
t11488582551

Aktorja Tori Spelling ka sjellë në jetë fëmijën e saj të pestë.

43-vjeçarja ka lindur një djalë të shëndetshëm të enjten, dhe zbuloi emrin e tij në rrjetin social Twitter vetëm pak orë më pas, shkruan “DailyMail”. Aktorja postoi një foto bardhë e zi të dorës së vogëlushit të vendosur në atë të bashkëshortit të saj Dean McDermott.

Në përshkrimin e fotos ajo shkruan “Jemi të lumtur tu bëjmë të ditur lindjen e anëtarit më të ri të familjes McDermott!”.

Më pas ajo bëri të ditur dhe emrin e vogëlushit, Beau Dean McDermott.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤