Stili Boho është kthyer këtë verë!!

kendall-jenner-crochet-dress-coachella-2016-social

Ju keni dëgjuar tashmë lajmin fantastik se trendi boho është kthyer këtë verë Çfarë ka të re në lidhje me këtë stil, megjithatë, është në fakt lloj i modës së vjetër: grep. Ju do të gjeni detaje mbi kostumet e banjos dhe çantat me grep.

Bohemian-Style-2boho-maternity-clothes-free-people-lace-maxi-dress-boho-chic-033e07e82c27955b7c98831d2d95cde3249destaquekendall-jenner-crochet-dress-coachella-2016Boho-Chic-Bohemian-Style-For-Summer-2015-7imageswpid-dressstyle-bohemianstreet-style-im-boho-look-400x600-1333105

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤