Skandali madh, finalja e “Dance With Me” me regjistrim, megjithëse pritet të votojë publiku!

Në fillim një e nga u larguan disa nga ciftët konkuruese nga ediscioni i këtij viti i spektaklit “Dance With Me” dhe jo pak por katër cifte, e tani megjithëse nuk është shfaqur nata finale në ekran, ajo është rregjistruar vetëm 4 ditë me parë.

4-1

Picture 1 of 4

Tashmë fituesit janë Xhensila dhe Trimi, por ne kemi edhe një foto nga ky natë e cila nuk është shfaqur ende, por skandali është se thuhet se do të votojë publiku, njerëzit që e shohin dhe tashmë janë shumë të mprehtë dhe zbulojnë se ky spektakël që duhet të paktën finalja të ishte “live”, nëse vërtetë do të votonte shikuesi.

Nëse autorët e programit kanë vendosur për ciftin fitues tashmë Xhensila dhe Trimi, për cilët do të votonte vërtetë teleshikuesi, duke ditur se në videot e hedhura në youtube më shumë të ndjekura janë cifte të tjera. Deri të hënën që kaloi nëse shikuesi e kishte kapërcyer pavarësisht se kishte nisur të kuptohet se ishte rregjistruar, ndoshta do të kishte pak lezet pa zbuluar shumë, por të pritet edhe një javë tjetër deri sa të vijë finalja e rregjistruar kjo sikur nuk kapërdihet. Mediat online në Shqipëri por edhe ndjekësit e shumtë me komente janë vërsulur duke treguar mllefin e tyre zhgënjyes.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤