Sinan Hoxha hakmerret ndaj Bes Kallakut, shikoni çfarë fotografie i publikon

View Gallery
3 Photos
Sinan Hoxha hakmerret ndaj Bes Kallakut, shikoni çfarë fotografie i publikon
bes 1

Sinan Hoxha hakmerret ndaj Bes Kallakut, shikoni çfarë fotografie i publikon
Bes

Sinan Hoxha hakmerret ndaj Bes Kallakut, shikoni çfarë fotografie i publikon
Bes_Kallaku_dhe_Sinan_Hoxha

Gjatë ditës së djeshme aktori Bes Kallaku publikoi në rrjete sociale disa foto të 10 viteve më parë të këngëtarit Sinan Hoxha, duket treguar ndryshimin e tij mjaft të madh.

Por duket se këngëtari Sinan Hoxha është “hakmarrë” duke i publikuar edhe Besit foto të tij të vjetra.

“Ktu Vertetohet Egzistenca e Zotit Bes Kallaku,”- shkruan Sinani krahas fotos së publikuar në Instagram.

Image

© SYRI.net

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤