“Shtrigë” me forma perfekte!

View Gallery
6 Photos
“Shtrigë” me forma perfekte!
1

“Shtrigë” me forma perfekte!
q11477687849

“Shtrigë” me forma perfekte!
q21477687852

“Shtrigë” me forma perfekte!
q31477687855

“Shtrigë” me forma perfekte!
q41477687858

“Shtrigë” me forma perfekte!
q51477687862

Festa e Halloween po afron dhe yjet kanë filluar me përgatitjet.

Dhe, ish ylli i Towie, Pascal Craymer ka ditur si ta ketë vëmendjen, ku edhe për Halloween ajo ka treguar format e saj seksi trupore.

29 vjeçarja është veshur me një kostum të zi, duke nxjerrë këmbët e gjata seksi, të pasmet dhe gjoksin bombastik.

Me një grim përshtatur për festën dhe flokët kaçurrele, ajo duket si ‘shtriga’ më seksi.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤