fbpx

Kryesore

Shtëpi luksoze prej 1.3 milion paund, Rita Ora i’a bëri dhuratë prindërve…

               Publikuar në : 17:37 - 07/01/19 |
mapo.al

Rita Ora zbuloi se i ka dhënë  dhuratë shtëpinë e saj prej 1.3 milion paundësh prindërve që në 2014. Ajo shprehet se është një shtëpi e madhe në Londër me gjashtë dhoma gjumi. Sipas saj ajo ka shkuar në duart e duhura duke i’a dhuruar prindërve të saj. Nëna e saj Vera dhe baba ii saj Nck e kanë rinovuar atë dhe e kanë bërë më luksoze.


Mësohen disa detaje shumë të veçanta përreth shtëpisë. Ka një kopësht të madh për shëtitje ndërsa në brendësinë e saj shtëpia ka piktura gjigande seksi, mobilje dhe tapete me lëkura kafshësh si dhe një shkallë dekandente ari.Rita Ora ka shprehur arsyet e saj përse vendosi ta dhurojë shtëpinë tek prindërit e saj. Ajo shprehet se “ Unë nuk qëndroj asnjëherë në një vënd të caktuar, jam gjithmonë në lëvizje. Ata kanë më shumë nevojë. Më poshtë mund të ndiqni disa prej pamjeve ku ajo festoi Krishtlindjet sëbashku me familjen dhe e miqtë e saj më të mirë./mapo.al/


<
>
8226744-6565377-image-a-259_1546871967261 8226750-6565377-image-a-264_1546871988917 8226752-6565377-image-a-260_1546871977510 8226754-6565377-Glamorous_In_one_snap_Rita_s_stunning_mother_Vera_appeared_to_ha-a-272_1546873734714 8226756-6565377-image-a-263_1546871985488 8226758-6565377-image-a-262_1546871983908 8226760-6565377-image-a-243_1546871747174 8227138-6565377-image-m-224_1546871629398 8227152-6565377-image-a-223_1546871625208 vlcsnap-2019-01-07-17h40m30s214


Etiketa: , , , ,

Pas