Shtatzënia zbukuron Zaiminën, shton dyshimet në lidhje me muajt

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shpeshherë ka qenë e përfolur në mediet rozë në lidhje me jetën private.

Zaimina Vasjari 1

Picture 1 of 2

Megjithatë, ajo arrin që ta mbajë larg medieve jetën private me goxha sukses.

Së fundi, Zaimina ka qenë e përfolur në lidhje me një shtatzëni të mundshme, të cilën gjë ia zbuluan të tjerët disa ditë më parë.

Më pastaj, ishte vetë Zaimina ajo e cila bëri publik lajmin që është shtatzënë, madje është bërë shumë aktive në rrjete sociale.

Në ato fotografi, Zaimina shfaqet shumë atraktive me një fizik për lakmi, duke e pasur të vështirë që ta besojnë se ajo është në muajin e gashtë.

Tash e një kohë, Zaimina ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe është fokusuar në biznesin e saj personal.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤