Shay Mitchell, joshëse për LaPalme

Shay Mitchell ka pozuar për kopertinën e LaPalme me disa foto mjaft të nxehta.

 

Shay Mitchell 1

Picture 1 of 7

Ylli i serialit “The pretty little liars” shfaqet mjaft joshëse në setin e fotove, disa prej të cilave bardhë e zi.

Ajo u kthye për sezonin e shtatë dhe të fundit të Pretty little liars, episodi i fundit i të cilit është më 27 qershor dhe “do të ketë të gjitha përgjigjet e pyetjeve”.

Në intervistë ajo thotë se Shën Valentinin e ka kaluar me mikeshat dhe se planifikon të krijojë familje në 5 vitet e ardhshme.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤