Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën

View Gallery
5 Photos
Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën
Marina Vjollca 1

Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën
Marina Vjollca 2

Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën
Marina Vjollca 3

Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën
Marina Vjollca 4

Sezoni i ri televiziv ka filluar, por Marina Vjollca bën të papriturën
Marina Vjollca 5

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara së fundmi pasi ende nuk është zbuluar se cilin emision apo spektakël do prezantojë dhe është ngritur edhe pikëpyetja nëse do e shohim apo jo në ekran këtë sezon televiziv.

Vetë Marina ka qëndruar e heshtur duke i lënë thashethemet të qarkullojnë për një kohë të gjatë.

E teksa sezoni i ri televiziv ka filluar, Marina sot ka marrë valixhet dhe është larguar nga Shqipëria. Ajo dhe Geti janë nisur sërish me pushime e këtë e kanë bërë të ditur me anë të postimeve të tyre në Instagram.

Siç duket Marinën nuk do e shohim në ekran këtë fillim sezon. Kujtojmë që moderatorja vazhdon të jetë pjesë e TV Klan.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤