Selena Gomez falenderon fansat e saj

selena-gomez-good-for-you-2015-billboard-650

Këngëtarja bukuroshe, Selena Gomez, këtë vit ka pasur shumë probleme me ankthin dhe depresionin.

Ajo madje të dielën ka shpërthyer në lot derisa foli për betejën e saj me këtë sëmundje, përderisa ishte në skenën e American Music Awards.

Por pavarësisht të gjitha sfidat që kaloi këtë vit, Gomez, sërish ndihet shumë falënderuese.

“Kam shumë gjëra për tu ndjerë mirënjohëse këtë vit. Viti im ka qenë më i vështiri dhe më i dobishmi. Vetëm doja që të reflektoja dhe dashuria që më keni dhënë ju për këto vite më ka treguar se sa e rëndësishme është që të kujdesësh për ty. Mirësia gjithmonë fiton. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Gomez.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤