Sekreti i Kristin Chenoweth, për një ditë të shëndetshme.

Kristin-Chenoweth-1000

Ju mund ta filloni ditën tuaj me një kafe, por, po nëse ju do të dëshironit një pije të ftohtë pas stërvitjes tuaj në mëngjes? Në vend që vazhdimisht të vraponi në dyqan për të mbajtur frigoriferin tuaj të pajisur plotësisht me ato shishet e rënda, tani ju mund të provoni “Keurig Kold”, një mënyrë e përsosur për të bërë pijen tuaj në shtëpi!
Ju mund të përgatitni një filxhan të nxehtë kafe, por a keni menduar ndonjëherë se ju në fakt mund të bëni një dietë Coke në kuzhinën tuaj? Duken më tej me Keurig Kold, kjo e fundit e vë në dukje se si ju konsumoni pije dhe me mend se çfarë? Ata kanë koktej në mënyrë që ju mund të bëni mojitos, margaritas dhe më shumë. Nuk është çudi që Kristin Chenoweth është një tifoze e madhe!

kristin_chenoweth-orlando-new-years-eve-tickets-dr-phillips-art-center

“Keurig KOLD i bën mysafirët të zbaviten lehtë duke i lejuar për të bërë një shumëllojshmëri të gjerë të pijeve të ftohta (sodas, çajra mbuluar me akull, miksera koktej, etj) me shtypjen e një butoni.” Miksera Kold janë me të vërtetë të mëdha, sepse ata e bëjnë shumicën e punës për ju – mënyra më e shpejtë, e lehtë dhe e shijshme për të bërë koktejin tuaj të preferuar në shtëpi pa shumë bujë. Ju mund ti zbukuroni ato me të gjitha llojet e gjërave.

20151124_C4964_PHOTO_EN_552155

Përveç koktejit, ata ofrojnë pije sportive FLYTE, seltzers, çaj të mbuluar me akull, salcë, dhe të gjitha llojet e pijeve të Coca-Cola. Kjo do të thotë që, ju mund të bëni Sprite, Dr Pepper, Birra dhe madje edhe Fanta! Kjo është seriozisht një ëndërr e bërë realitet. Kjo është dhuratë e përsosur për këdo.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤