Ronela Hajati elegante nga New York-u

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më aktive shqiptare.

7-7

Picture 1 of 2

 

Këngëtarja momentalisht është duke qëndruar në New York, nga edhe ka postuar një fotografi. Veshur tërësisht në të zeza, ajo duket më elegante se kurrë më parë.

Ndryshe Ronela shumë shpejtë do ta lansoi projektin e ri muzikor.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤