Rob Kardashian dhe Blac Chyna janë duke pritur fëmijën e parë

Një tjetër Kardashian është në rrugë të drejtë.

BBsJ2fM

Rob Kardashian është gati të bëhet baba me të fejuarën Blac Chyna, zëdhënësi i saj konfirmon për Us Weekly.
“Ajo është shumë e lumtur”, thotë zëdhënësi.

BBsGXNn

BBsIZiU

Të premten, të dy postuan një ’emoji’ të Chyna shtatzënë në faqet e tyre përkatëse të Instagram-it. Asnjëri prej tyre në fakt nuk e ka konfirmuar shtatzëninë, por emoji i animuar është sigurisht një shkelje syri për të vërtetën.

BBsIZjP

BBsJ9XR

Për Rob-in, do të jetë fëmija i tij i parë. Chyna është tashmë nëna e 3-vjeçarit Kajro, të cilin ajo ndan me Tyga-n.

1414963982072_Image_galleryImage_Rapper_Tyga_was_spotted_o

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤