ShowBiz

Rivaliteti mbretëror: Meghan mund princin Harry


               Publikuar në : 19:43 - 30/10/18 |
mapo.al

Meghan Markle dhe princi Harry treguan rivalitetin në çift teksa morën pjesë në një lojë të çuditshme, gjatë turneut të fundit.


Dukesha dukej e kënaqur e në të njëjtën kohë e surprizuar kur mundi bashkëshortin e saj që njihet për shpirtin sportiv në lojën me hedhjen e çizmeve.

Personi që e hedh më larg, fiton garën.

Çifti mbretëror arriti t’i shmangej shiut kur koha papritmas u përmirësua.

Për lojën, edhe Harry edhe Meghan veshën çizme të trasha.

<
>
m1-1 m2-1 m3-1 m4 m5 Screen-Shot-2018-10-30-at-11.10.54


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas