Rita përplot stil, në shëtitje me qenin e saj

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë, aq sa edhe për zërin e saj të mahnitshëm.

Rita Ora 4

Picture 4 of 4

Dhe Rita Ora u shfaq përplot stil edhe të hënën, derisa po shijonte një shëtitje në Notting Hill, me qenin e saj Cher the Bear.

Këngëtarja 26 vjeçare dukej perfekte në veshje sportive, derisa ecte me një buzëqeshje në fytyrë dhe me qenin në krahë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤