Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..

View Gallery
6 Photos
Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..
Rita Ora

Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..
rita5

Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..
Rita 4

Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..
Rita 3

Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..
Rita 2

Rita Ora përsëri e zhveshur me “Let you love me”..
Rita 1

Uouuu! Rita Ora i heq përsëri të gjitha… por mundohet të mbulohet…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, shfaqet tepër provokuese në promovimin e këngës së saj më të re “Let you love me”.

Me anë të një fotoje që ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, shfaqet krejt e zhveshur, duke mbuluar pjesët intime me duar.

Ndërkohë, i vetmi aksesor që Ritës i bie në sy janë një palë dorashka të kuqe.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 27 milionë klikime.

“Let you love me”,- shkruan këngëtarja shqiptare në krah të fotos.

Por nuk është hera e parë që Rita promovon albumet e saj e zhveshur, apo mbush kopertinat e revistave, ja një prezantim i disa nudove të saj…

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤