Rita Ora paralajmëron albumin e saj të dytë

Rita Ora më në fund konfirmon daljen e albumit të ri pas pritjes pesëvjeçare.

Albumi i saj i dytë do të lansohet pas më shumë se gjysmë dekade pas atij të fundit, shkruan TheSun.

Rita Ora 1

Picture 1 of 2

Albumi i dytë i shumëpritur i Rita Orës është pothuajse gati dhe këtë gjë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në një lidhje direkte në Instagram.

Që nga publikimi i hitit “Hot Right Now”, ku edhe lëshoi në treg albumin e saj debutues me titull “Ora”, në gusht të vitit 2002, ajo më nuk solli album të ri.

Tashmë, 26-vjeçarja Rita Ora ka zbuluar se albumi i saj i ri do të lansohet gjatë kësaj vjeshte.

“Albumi do të dalë në nëntor dhe do të jetë i madh. Unë jam duke punuar në të për të gjitha moshat. “ tha ajo.

Në maj të vitit 2017, ajo lansoi këngën e saj të fundit, “Your song”, e bashkë-shkruar me Ed Sheeran.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤