Rita Ora në qendër të vëmendjes…

View Gallery
2 Photos
Rita Ora në qendër të vëmendjes…
1035x755-20131202-ritaora-x1800-1386026084

Rita Ora në qendër të vëmendjes…
asgje-nuk-e-ndalon-rita-oren-11484128562

Këngëtarja, modelja dhe gjykatësja e American Next Top Model Rita Ora vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes nga admiruesit e saj.

Së fundmi Rita ka vendosur të kaloj disa ditë të qytetin që duket të jetë i preferuari i saj, Roma në Itali.

Rita gjithashtu është edhe një ndër yjet më aktiv në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e kthyer nga prapa dhe me duar të ngritura lartë, kësaj fotografie Rita i ka shtuar përshkrimin, “ROMA 10-1-17 kur e kupton që asgjë nuk mund të të ndaloj”.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤