Rita Ora në kopertinën e revistës “Style”

Këto ditë është duke punuar rreth projektit më të rëndësishëm në karrierën e saj.

Dua Lipa nuk është ndalur pas publikimit të projektit shumë të suksesshëm të saj me titull “For You”, që e solli në duet me Liam Payne.

Ajo nuk është ndalur me kaq dhe menjëherë ka filluar përgatitjet rreth turneut të ri dhe njëherësh projektit që e sjell në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

Këngëtarja në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ka njoftuar se do të jetë në kopertinën e revistës “Style”, e cila do të jetë në duart e lexuesve këtë të diele.

Në kopertinën e “Style”, Rita shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa në fytyrë nuk kishte pothuajse asnjë pikë grim.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤