Rita Ora me stil të veçantë

Ajo ka konfirmuar romancën e re me anë të një postimi në Instagram, dhjetorin e kaluar.

2-6

Picture 1 of 2

Dhe Rita Ora po e vërteton që lidhja e saj po bëhet më e madhe dita ditës, pasi është parë së bashku me të dashurin e saj, Andrew Watt.

Ajo çfarë mori vëmendjen ishte veshja tejet unike e këngëtares.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë:

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤