ShowBizz

Rita Ora, mahnitëse mes engjëjve të ‘Victoria’s Secret’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:39 - 03/12/18 |
mapo.al

Mbrëmë e gjithë vëmendja botërore ka qenë tek Engjëjt e ‘Victoria’s Secret’.


Modelet në eventin përmbyllës të këtij viti si edhe çdo vit tjetër kanë hequr krahët, teksa kanë prezantuar linjën më të re të të brendshmëve.


Por magjinë këtij spektakli ja ka shtuar edhe këngëtarja Rita Ora, e cila ka performuar dhe shkëlqyen me të brendshme të zeza, duke iu përshtatur edhe modeleve.
Etiketa: , , ,

Pas