Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë

Këngëtarja e famshme botërore e lindur në Kosovë, Rita Ora ishte dje e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong.

 

rita ora 1

Picture 1 of 2

Rita jo vetëm që mori pjesë në këtë ngjarje të madhe në Kinë por edhe u nderua me çmim.

Ishte motra e Ritës, Elena ajo që ka postuar në rrjetet sociale statujën ku shkruan “Rita Ora, artistja ndërkombëtare më e njohur dhe më me influencë në Kinë”.

Rita është paraqitur në këtë ngjarje tejet provokative duke veshur një fustan ngjyrë ari.

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤