Rita bardhë e zi, ekspozon edhe të brendshmet në tapetin e kuq

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka marr pjesë mbrëmë në ceremoninë e “Billboard Awards 2017”.

Bukuroshja bjonde ka mahnitur me një veshje të bardhë në pjesën e sipërme dhe të zezë e transparente në pjesën e poshtme.

Rita 1

Picture 1 of 5

Ylli botëror me këtë pamje ka fituar vëmendjen e të gjithëve derisa është shfaqur në tapetin e kuq.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤