ShowBizz

Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:20 - 08/11/18 |
mapo.al

Rina Balaj është një nga reperet më të pëlqyera dhe më e ndjekura për momentin.


Ajo komentohet shumë nga mediat e showbizit dhe për Diss-et që ajo ju kushton repereve të tjera.Mirëpo ditën e djeshmë reperja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëvë ndjekësve të saj më një foto të publikuar nga ajo.


Image

Ajo shfaqet  seksi teksa pozon në pasqyrën e tualetit, mirëpo ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishte se reperja mbante në dorë një mikrofon, duke bërë që ky detaj të mos kalohet pa u komentuar,

‘Edhe në banjo me mikrofon’ kanë shkruar shumë fansa të saj në komente.

Image

Image


Etiketa: , , ,

Pas