Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste…

View Gallery
4 Photos
Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste…
Rina Balaj 1

Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste…
Rina Balaj 2

Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste…
Rina Balaj 3

Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste…
Rina Balaj 4

Rina Balaj është një nga reperet më të pëlqyera dhe më e ndjekura për momentin.

Ajo komentohet shumë nga mediat e showbizit dhe për Diss-et që ajo ju kushton repereve të tjera.

Mirëpo ditën e djeshmë reperja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëvë ndjekësve të saj më një foto të publikuar nga ajo.

Ajo shfaqet seksi teksa pozon në pasqyrën e tualetit, mirëpo ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishte se reperja mbante në dorë një mikrofon, duke bërë që ky detaj të mos kalohet pa u komentuar,

‘Edhe në banjo me mikrofon’ kanë shkruar shumë fansa të saj në komente.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤