Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…

View Gallery
14 Photos
Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 1

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 2

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 3

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 4

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 5

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 6

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 7

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 8

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 9

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 10

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 11

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 12

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel Shkira 13

Rikthehet në ekran prezantuesja shqiptare superjoshëse…
Einxhel-Shkira-1

Einxhel Shkira është një prej prezantueseve më bukuroshe shqiptare, por prej më shumë se dy vitesh është shkëputur nga ekrani dhe prezantimi. Megjithatë duket se tashmë ka ardhur koha që ajo të rikthehet dhe Einxhel e ka një plan të kopsitur mirë. Dhe madje po punon për projektin e ri që do të sjellë sërish në televizion.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Einxhel, në një intervistë për “Bluetooth”, ku ka rrëfyer treguar se ka marrë edhe propozime për të qenë pjesë e ekranit. Por të gjitha kanë mbetur vetëm fjalë në ajër.

“Oferta, fjalë, propozime, ide në ajër asgjë konkrete. Ose mbase s’më kanë tërhequr mua mjaftueshëm sa për t’i parë më konkretisht si oferta”, – u shpreh moderatorja.

Por më tej ajo zbuloi edhe, se ka për qëllim të rikthehet me një projekt të ri: “Mund të them që po punoj mbi më shumë se një projekt, sepse siç e kam thënë dhe më parë, nëse do rikthehem atëherë duhet të jetë diçka e mirëmenduar. S’mund t’i zhgënjej ndjekësit e mi apo ata që presin shumë nga unë dhe nga bashkëpunëtorët e mi”.

Po ashtu Einxhel zbuloi, se pjesë e këtij projekti do të jetë edhe mikesha e saj, aktorja Anna Lika.

“Tashmë disi është kuptuar nga ndjekësit tanë, por asnjëherë nuk është konfirmuar nga asnjëra prej nesh, sepse është një bashkëpunëtore, në fakt dhe është mikesha ime më e mirë me të cilën kemi një kimi ”te çmendur” dhe në punë, është ajo dhe e vetmja Anna Lika!! S’mund të gjeja një bashkëpunëtore më të talentuar se ajo prandaj taksirat e kam ta duroj dhe në punë”, – tregoi duke qeshur Einxhel.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤