Rihanna “godet” sërish

Ajo është jo vetëm diva e muzikës, por edhe e ikonë e modës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila sërish ka goditur me postimet e saj.

Në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Një xhektë sportive e Guccit të kombinuar me një kostum ngjyrë kafe dhe sandale ngjyrë jeshile, Rihanna duket e mahnitshme.

🐉

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Sigurisht që në veshjes e saj nuk mungojnë aksesorët, të kombinuar me veshjen perfekte dhe flokët e mbledhura pas.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤