ShowBizz

Rihanna e tensionuar me të dashurin miliarder, plas sherri gjatë pushimeve në Meksikë


               Publikuar në : 17:43 - 10/07/18 |
mapo.al

Pak kohë më parë mediat rozë raportuan se këngëtarja Rihanna i kishte dhënë fund lidhjes me miliarderin arab, Hassan Jameel.


Mirëpo, disa foto të realizuara në Puerto Vallarta në Meksikë tregojnë të kundërtën.

Por siç e shihni dhe në fotot e publikuara nga “Daily Mail” çifti është në krizë sepse janë kapur mat duke debatuar.

Rihanna dukej shumë e inatosur me Hassan, ndërsa ky i fundit përpiqej t’i tregonte se nuk ka faj.

Ndërkohë Rihanna vazhdonte t’i tregonte gishtin. Në një moment, historia ndryshon.

Hassan u nervozua dhe ishte ai që filloi t’i bërtiste Rihanna-s. Më pas Hassan u ngrit nga shezlloni dhe u largua.

Rihanna mbeti e vetme me një cigare, por më pas u largua edhe ajo. Çpo ndodh me çiftin?

4E12B2A900000578-5936235-image-a-40_1531186338749

4E12B1A100000578-5936235-image-m-45_1531186414833

4E12B23500000578-5936235-image-a-46_1531186420570
4E12B1B500000578-5936235-Trouble_in_paradise_Rihanna_and_Hassan_Jameel_who_she_reportedly-m-22_1531185535622

 

 

4E12B1C500000578-5936235-image-a-23_1531185557929

 

4E12B1AD00000578-5936235-image-a-24_1531185577901

 

 


Etiketa: , , , ,

Pas