Ribashkimi i “Spice Girls” entuziazmon Victoria Bechkam

Duket se ribashkimi i vajzave të “Spice Girls”, ka entuziazmuar së tepërmi një nga anëtaret e grupit.

9-6

Picture 6 of 6

Bëhet fjalë për ikonën e modës, Victora Bechkam, e cila aktualisht ndodhet në New York për promovimin e koleksionit të saj të ri, në javën e modës.

Por ky mëngjes ka qenë ndryshe për Victorian, e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar disa foto të saj ku shfaqet duke përgatitur kafe dhe duke kërcyer nën ritmet e muzikës Jazz.

Vetëm një javë më parë grupi “Spice Girls”, anëtaret e së cilit janë, Mel C, Mel B, Geri Horner, Emma Bunton dhe Victoria Beckham, konfirmuan ribashkimin dhe zhvillimin e një turi botëror, i cili do të risjellë në vëmendje të fansave këngët e tyre të cilat janë shndërruar në hite.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤