Reperi Arkimed Lushaj, ‘Stresi’, ndalohet nga policia, në mbrëmje kishte koncert live në qytetin e Shkodrës

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit “Stresi”, është shoqëruar nga uniformat blu të kryeqytetit.

Mësohet se ai mbahet i shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.

Motivet përse “Stresi” është shoqëruar nuk dihen ende, ndërsa jo zyrtarisht burimet thonë se “këngëtari është duke u verifikuar”.

Ai është shoqëruar pas një kontrolli të ushtruar në banesën e tij.

Mësohet se mbrëmjen e sotme në orën 21:00 Stresi do të kishte koncert live në qytetin e Shkodrës.

Kjo nuk është hera e parë që Stresi do të kishte probleme me uniformat blu, pasi edhe më herët ai ka qenë i shpallur në kërkim për shkak se kishte gjuajtur me armë, dhe kishte kanosur.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤