Projekt i ri në televizion? Luana Vjollca po përgatit diçka tjetër

Moderatorja e njohur Luana Vjollca prej disa kohësh ka përfunduar me sukses emisionin e saj në Top Channel, “Shiko Kush Luan”.

Teksa presim një projekt të ri nga bukuroshja e ekranit, moderatorja mesa duket po përgatitet për një këngë të re.

Nëse ju menduat se Luana do të rikthehet së shpejti në ekran, po ju bëjmë me dije se ajo po punon për një projekt në lidhje me muzikën.

Producenti i saj ka publikuar një foto në Instagram, ku na tregon se do të publikohet së shpejti kënga më e re e moderatores.

Luana numëron 7 këngë, dhe ndonëse ndonjëherë kritikohet nga fansat, ajo sërish vazhdon rrugën e saj, pa u shqetësuar aspak se çfarë thonë të tjerët.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤