Prestigjiozja Forbes: “Takoni pop yllin e ardhshëm, Era Istrefin”

Suksesi i Era Istrefit nuk mungon të paraqitet as në mediet e huaja, e kësaj radhe ishte revista amerikane ‘Forbes’, e cila i dedikoi një artikull Erës.

Fillimisht, prestigjiozja përmend se me të debutuar në skenën ndërkombëtare, Era Istrefi me ‘Bon Bon’ ka marrë mbi 400 milionë klikime në Youtube.

Para kësaj, ‘Fobes’ shkruan se Era ishte fillimisht një yll në Kosovë, për të marrë më pastaj vëmendjen me ‘BonBon’.

Revista zbulon se më 25 gusht do të lansohet projekti i ri i Erës me titull ‘No i love Yous’, për të cilën ka bashkëpunuar me French Montanën.

Intervista e Erës për ‘Forbes’ ndër të tjera flet për pjesëmarrjen e saj në ‘Coachella’, këngëtarët që e frymëzojnë dhe padyshim suksesin e këngës ‘Bon Bon’.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤