Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in

View Gallery
6 Photos
Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in
kim1-2

Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in
kim2-2

Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in
kim3-2

Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in
kim4-2

Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in
kim5-2

Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in
kim6-2

Në pritje të takimit me diktatorin e Koresë së Veriut, Kim Jong-un, presidenti amerikan, Donald Trump ka pritur një tjetër Kim.

Trump postoi një foto nga takimi me Kim Kardashian në Zyrën Ovale.

Ai e quajti një takim të madh.

Presidenti diskutoi me yllin e shfaqjeve reality për reformën në burgje dhe lehtësimet për dënimet e personave për drogë.

Në fokus të fushatës së Kim Kardashian është lehtësimi i dënimit për stërgjyshen Alice Johnson.

63-vjeçarja është dënuar me burgim të përjetshëm pa të drejtë falje për pjesëmarrje në një grup të trafikut të drogës.

Kim Kardashian mësoi për rastin e saj në rrjetet sociale dhe nisi të lobojë.

Johnson u dënua në vitin 1996 për trafik droge dhe pastrim parash, megjithatë roli i saj në organizatën kriminale ishte minor.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤