ShowBizz

Poston videon kur ishte fëmijë, Dua Lipa flet në shqip…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:48 - 14/01/19 |
mapo.al

Dua Lipa ka postuar një video vërtetë të lezetshme.


Dua Lipa ka vendosur të postojë sot një video ku shiet ajo dhe motra e saj, Rina, kur ato ishin fëmijë.


Dua, si motra më e madhe ka prezantuar në shqip para kamerës familjen e saj, ndërsa dëgjohet shumë lezetshëm duke folur në gjuhën amëtare, shkruan Gazeta Express.Etiketa: , , , ,

Pas