Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…

View Gallery
5 Photos
Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…
Era 1

Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…
era-istrefi

Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…
Era Will

Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…
Era Will 1

Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…
era

Pas perfundimit të kampionatit botëror dhe ku ata ishin yjet që i thanë atmosferë çeljes dhe mbylljes se ketij evenimenti të madhe është publikuar edhe komunikimi në mes të Era Istrefit dhe Will Smith.

Era Istrefi performoi krah Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Botërorit, në stadiumin “Luzhniki’’ të Moskës.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku ka publikuar fotot më të bukura të tre artistëve që shkëlqyen në finalen e madhe, Will Smithka falenderuar Erën.

“Ti je e bukur, me shpirt delikat. Të vlerësoj shumë. Vazhdo të buzëqeshësh”, shkruan Smith.

Ndërsa Era i përgjigjet: “Faleminderit që ekziston”.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤