Paris Hilton sjell fotosesion të veçantë

Milionerja e famshme Paris Hilton ka vite që ka qëndruar larg syrit mediatik.

4-3

Picture 1 of 3

 

Dhe tashmë pas një pauze të gjatë Paris Hilton i është rikthyer aktiviteteve profesionale duke u rikthyer me një projekt të ri muzikorë.

Ndërsa tani ajo ka sjell një fotosesion mjaft të veçantë.

Biondina e famshme së fundmi ka ardhur me me poza atraktive dhe veshur me stil me të cilat sjellë ngjyrat dhe trendin e fundit të veshjeve të këtij viti.

Paris në fillim të këtij viti ka kurorizuar fejesën me të dashurin e saj Chris Zylka.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤