Paris Hilton, Fustani Daring zbulon më shumë se duhet…

rs_634x1024-160522075732-634.paris-hilton.cm.52216

Paris Hilton tregoi pas si shumë, ndërsa kishte veshur një veshje të guximshme, gjysmë të tejdukshme, mini fustan rozë dhe të zi, në Londër të shtunën në mbrëmje.

E shquara 35-vjeçare, kishte veshur gjithashtu, çizme lëkure të larta deri në gju dhe syze dielli të errëta.

rs_634x1024-160522081529-634.paris-hilton-3.cm.52216

Dhe oops përsëri, ajo gjithashtu ka mbajtur një iPhone me një ekran të thyer.

rs_634x1024-160522082056-634.paris-hilton-phone.cm.52216

Ajo më vonë ka lëvizur me miqtë në një klub nate. Hilton ka postuar disa video dhe foto në Snapchat.

rs_1024x577-160522081010-1024-paris-hilton-friends-london-nightclub-snapchat-052116

paris-hilton (1)

Paris Whitney Hilton e lindur më 17 Shkurt, 1981 është një biznesmene amerikane, e shquar, personalitet televiziv, modele, aktore, këngëtare, DJ, dhe autore. Ajo është stërmbesa e Conrad Hilton, themeluesi i Hilton Hotels. E lindur në New York City dhe e rritur në Beverly Hills, California, Hilton ka filluar karrierën e saj të modelimit si një adoleshente kur ajo nënshkroi me agjencinë e Donald Trump, Trump Model Management.

 

Paris-Hilton-Hairstyles-Lovely-Side-parted-Medium-Haircut

Jetesa e saj dhe që thuhet marrëdhëniet jetëshkurtër duke e bërë atë një tipar të lajmeve argëtuese, Hilton u shpall “New York’s leading It girl” në 2001.

54ee39d63b1b0_-_sev-paris-hilton-1-061010-lgn

Paris Hilton at the Fox Reality Channel Really Awards, Hollywood, CA on October 13, 2009

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤