Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si… - Madame

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…

View Gallery
9 Photos
Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
Angela 1

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
Angela 2

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
Angela 3

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
Angela 4

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
Angela 5

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
angela-1

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
Angela

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
angela-620x330

Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…
angela3

Angela Martini është një nga modelet dhe ish – miss-et më të njohura shqiptare, e cila në vitin 2010 përfaqësoi Shqipërinë në spektaklin e bukurisë “Miss Universe”.

32- vjeçarja prej disa vitesh jeton në SHBA ku ka zhvilluar më tej edhe karrierën e modelingut.

Pavarësisht se ajo e ka nisur rrugën drejt modelingut në moshë të re, mbase shumë nga ju nuk e dinë si dukej ajo e vogël.

Por vetë modelja ka treguar në Instastory disa foto nga adoleshenca dhe fëmijëria e saj.

Fotoja e parë që ajo ka postuar është në moshën 11 vjeçare, më pas ka vijuar me foto kur ishte 14 vjeçe dhe e ka mbyllur me një foto kur ishte vetëm 1 vjeçe dhe dukej një fëmijë i shëndetshëm.

Krahasojini dhe shikoni se bukurija lind e mbetet…

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤