ShowBizz

Oriola Marashi vishet nuse dhe duket një ‘perëndeshë’


               Publikuar në : 13:54 - 30/04/18 |
mapo.al

Anëtarja e OTR gjithmonë ka befasuar me publikimet e saj provokuese.  Nëse është dikush që komentohet gjerësisht për nxjerrjen e të pasmeve apo gjoksin bombastik kohët e fundit ajo është Oriola Marashi.


Por në një nga setet më të fundit fotografike që ka realizuar ajo ka pozuar e veshur si nuse dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq. Oriola është shfaqur sensuale dhe e hijshme si rrallë herë.

<
>
screenshot-9_1525085757-9805316 oriola-1 Oriola_Marashi oriola 918full-oriola-marashi-820x394 auto_oriola_Marashi51523386808 auto_oriola_Marashi31523375573 auto_oriola_Marashi21523375499 auto_oriola15219808381522440052 oriola-1 Oriola-Marashi oriolaaa Oriola-Marashi Oriola-Marashi (1) oriola oriola-1 oriola-2 auto_Oriola_Marashi91522942168 auto_Oriola_Marashi41522942174 auto_Oriola_Marashi61522942171 5-oriolaa auto_oriola15219808381522440052 auto_oriola-marashi.-jpg1502956119 oriola oriolaW oriola-1 oriola-marashi (1) oriola-12-572x433 oriola-1


Etiketa: , , , , , ,

Pas